KONST / Litografier / Färglitografi 14666187
nr 1466 6187
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 49x62 cm, yttermått inklusive ram: 67x79 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:14:22
4/5 01:15:16
9/5 17:54:48
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm